Prečo nakupovať u nás?

Viac ako 7 rokov na trhu

Platnosť poukazu 12 mesiacov

Výmena zážitku zdarma

Vyberte kategóriu
Všetky regióny

0911 664 900

(po - pia 9-12 a 13-17 hod)

Strelnica

Hľadáte aktivitu, pri ktorej by ste sa mohli odreagovať, zrelaxovať, a zároveň si precvičiť svoju pozornosť a sústredenie? Streľba, ktorá kedysi neodmysliteľne patrila k základným zručnostiam, si dnes opäť získava svojich priaznivcov. Prezradíme vám, prečo.

Zobraziť viac

 

Smer strelnica

 

Strieľanie na strelnici je obľúbená športová aktivita, ktorou si výborne precvičíte svoju sústredenosť a zlepšíte svoju mušku. V dnešnej dobe, v ktorej sa čoraz viac skloňuje slovo prokrastinácia, sú sústredenosť a dobrý odhad schopnosťami nad zlato. Jednou z možností, ako sa v nich cvičiť, a zároveň zažiť trochu adrenalínu, je strieľanie.

 

Vyskúšajte si aj vy streľbu z rôznych druhov zbraní, alebo tento zážitok darujte svojim blízkym, ktorí by sa radi stali na chvíľku akčnými hrdina alebo by radi zažili niečo nové, vzrušujúce.

 

Strelnica, ktorú si z našej ponuky zvolíte, je vám k dispozícii spolu so skúseným inštruktorom a samozrejme zbraňou podľa vášho výberu. Obľúbenými miestami, kde si môžete zastrieľať, sú napríklad strelnica Zohor, strelnica Dúbravka, či strelnica Hodkovce.

 

Nech vás už na strieľaní láka adrenalín, či nová skúsenosť, urobte sebe alebo svojim blízkym radosť a preverte si presnú mušku. Radosť zo zásahu do čierneho bude určite stáť za to!

 

Streľba na strelnici

Cena: 39,00 €

Regióny: viac regiónov

Česká republika, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj

Lukostreľba

Cena: 44,00 €

Regióny: viac regiónov

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj

Paintball

Cena: 103,00 €

Regióny: viac regiónov

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj

Top produkty