Prečo nakupovať u nás?

Viac ako 7 rokov na trhu

Platnosť poukazu 12 mesiacov

Výmena zážitku zdarma

Vyberte kategóriu
Všetky regióny

0911 664 900

(po - pia 9-12 a 13-17 hod)

Strelnica

Premýšľali ste niekedy, ktorý z našich zážitkov by vám mohol privodiť zvýšený adrenalín, ale zároveň by ste sa vďaka nemu mohli zdokonaľovať vo svojej kondičke i psychických vlastnostiach? Paradoxne je takýmto zážitkom strieľanie v rôznych podobách. Určite ste už počuli o paintballe alebo airsofte a ak ste ich doteraz sami alebo vo vašej partii či práci nevyskúšali, máte skvelú príležitosť.

Zobraziť viac

 

Pozor, nepriateľ!

 

Paintball je vlastné taká pestrofarebná strieľačka - namiesto smrtiacich guliek strieľate guličky naplnené farbou, ktoré sa po dopade na súpera rozprsknú a zanechajú po sebe farebnú škvrnu. Airsoft je vylepšený paintball, ktorý podobne simuluje reálne bojové situácie. Rozdiel je len v používaných zbraniach a strelive.

 

Airsoft ani paintball však nie sú len nejakým bezmyšlienkovým strieľaním do súpera - zdokonalíte si pri nich fyzickú kondíciu, naučíte sa pracovať v tíme a spoznáte povahy svojich spoluhráčov z úplne iného uhla. Preto sú výborné nielen ako adrenalínové aktivity pre partiu kamarátov, ale tiež pre pracovné kolektívy, ktoré zážitkové strieľanie využívajú v rámci svojich teambuildingových aktivít.

Streľba na strelnici

Cena: 39,00 €

Regióny: viac regiónov

Česká republika, Bratislavský kraj

Lukostreľba

Cena: 44,00 €

Regióny: viac regiónov

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj

Paintball

Cena: 103,00 €

Regióny: viac regiónov

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj

Top produkty